Home  /  MORE IS MORE  /  LIANA GAMCEMLIDZE

LIANA GAMCEMLIDZE

MORE IS MORE. ŻYCIOWE MAKSYMALISTKI 45+

 

Patrycja Toczyńska – fotografka i Barbara Pokora – producentka rozpoczęły pracę nad społecznym projektem pt. „More Is More. Życiowe maksymalistki 45+”.

 

 „More is More. Życiowe maksymalistki 45+” to kontynuacja trzech wcześniejszych akcji skupionych wokół wernisaży „Less is more”- Naturalnie Pięknych Kobiet, Raw Man oraz Prawdziwej Pasji.

 

Ideą projektu jest pokazanie odważnych, inspirujących kobiet po 45. roku życia, które nie bały się zmienić swojego życia i czerpać z niego tego co najlepsze. Życiorysy naszych bohaterek to gotowy materiał na niejedną książkę.

 

Bohaterki tego projektu bardzo często rozpoczęły swoją karierę w późniejszym wieku, podjęły ważne życiowe decyzje, przeszły metamorfozę psychiczną i fizyczną. More is More jest wtedy, gdy od życia chcemy więcej, kiedy dostrzegamy nasze piękno niezanikające z upływem lat. To akceptacja swojej kobiecości i zgoda na to, aby wyglądać i czuć się tak jak chcemy, bez ulegania presji na odmładzanie się na siłę, bo takie są oczekiwania dzisiejszych czasów. Te życiowe maksymalistki inspirują, zachęcają do działania i są żywym przykładem na to, że kobiety potrafią wyjść z najbardziej trudnych sytuacji.

 

O naszych bohaterkach powstał również film, za kamerą którego stanął Kuba Pokora. Pokazaliśmy w nim, jak każda z kobiet doszła do tego, kim dzisiaj jest. Za poszczególną bohaterką stoi ciekawa historia i to ona jest przesłaniem projektu More is More.

 

Do projektu zaprosiłyśmy pisarki: Katarzynę Bondę i Grażynę Plebanek, Jolę Lewicką – braffiterkę, założycielkę marki Li Parie, Martę Kucińską – instruktorkę jogi twarzy, Jagę Hupało – stylistkę fryzur, artystkę, producentkę, założycielkę Born to Create, Ostoi Sztuki i Kreatywnego Młynu, Asię Dyrkacz – modelkę, założycielkę fundacji SupeRoleModels, Monikę Tomaszewską – projektantkę biżuterii „Boska”, Ewę Wajnert-Machulę – projektantkę toreb, modelkę, a także Beatę Gołaszewską – bohaterkę i pomysłodawczynię książki „Ambasadorowa”, Monikę Grędę- influencerkę „Fashionandmimi”, Lidię Popiel – fotografkę, wykładowczynię w Warszawskiej Szkole Filmowej, Izę Naczk – architektkę, modelkę, Lianę Gamcemlidze-właścicielkę restauracji gruzińskich, Monikę Szmidt – projektantkę, właścicielkę sklepu „Supel.store”, Renatę z Worka Kości- właścicielkę coctail-baru Worek Kości.

 

Projekt ma charakter społeczny i zakłada realizacje warsztatów, wykładów, dyskusji wokół tematów aktywizacji kobiet po 45. roku życia.

 

www.patrycjatoczynska.com

@patrycja_toczynska

@lessismore_naturalniepiekni

 

ZDJĘCIA I KONCEPCJA ARTYSTYCZNA:

Patrycja Toczyńska

 

ZDJĘCIA BACKSTAGE I WIDEO:

Kuba Pokora

 

PRODUKCJA I WIDEO

Barbara Pokora

 

FRYZURY

Mateusz Soboń

 

MAKIJAŻ

Marta Walaszczyk- Nowak

Martyna Bury/ Bobbi Brown

Monika Dembińska/ Bobbi Brown

 

STYLIZACJA

Ania Nowak/Cooka.pl

 

KOREKTA

Agnieszka Pleśniak

 

Category:
Date: